slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 9 750 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,95 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 200 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 850 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa reprezentacyjną architekturą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca nobilitującą lokalizacją na terenie prestiżowego osiedla wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia dojazd do centrum w pół godziny. W pobliżu znajdziemy autostradę A4. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się fantastycznym ogrodem z licznymi nasadzeniami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa zaprojektowanym z wyczuciem wysmakowanego gustu wnętrzem:
WYŻSZY POZIOM: przestrzeń nieużytkowego poddasza;
ŚRODKOWY POZIOM: 3 sypialnie + korytarz + sauna + garderoba + pokój kąpielowy + balkon;
NIŻSZY POZIOM: wiatrołap + garaż + pralnia + kotłownia + salon + łazienka + jadalnia + aneks kuchenny + 2 tarasy + salon + komunikacja + pokój gościnny/gabinet.

WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16430)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl