komfortowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Żagań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (1 417 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 164 m2, a także ciekawa cena 850 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 600 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano piętnaście pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób z pomysłem na własny biznes. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim ogromnym potencjałem z przeznaczeniem na działalność gospodarczą. Sprzyja temu nie tylko prestiżowa lokalizacja w centrum, ale również fakt, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład ekskluzywnego kompleksu zabudowań o charakterze przemysłowo-handlowo-mieszkalnym. Kolejnym atutem oferty jest możliwość wydzielenia do kupna znajdującej się na terenie posesji kamienicy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła generalny remont z odnowieniem elewacji i montażem nowego dachu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji, a także przy transakcji jej zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5482)

Kontakt:
e-mail: r.gaszyna@wgn.pl