slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 210 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 990 tys. zł (4 714 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 410 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna willa do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna willa do sprzedaży zachwyca dużym potencjałem komercyjnym. Luksusowa willa na sprzedaż dostosowana jest bowiem do prowadzenia w jej wnętrzu działalności usługowej. Cena luksusowej willi na sprzedaż obejmuje całość wyposażenia łącznie z meblami.

Ekskluzywna willa do sprzedaży gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dla przykładu mamy tu rozprowadzoną sieć ogrzewania podłogowego. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej willi tworzą:
KONDYGNACJA -1:
– sauna
– kotłownia
– strefa rekreacyjna
– wc
– 2-stanowiskowy garaż
KONDYGNACJA 0:
– pokój dzienny
– oranżeria
– wiatrołap
– kuchnia
– łazienka
KONDYGNACJA 1/2:
– balkon
– sypialnia
KONDYGNACJA 1:
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się komfortowym oraz klimatycznym wnętrzem, a także doskonałą lokalizacją w cichej okolicy, pomimo że to ścisłe centrum miasta. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej willi do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej willi, a przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej willi do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej willi na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5638)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl