slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Wrocław (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach na dużej i pięknie zadbanej działce (482 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2012 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 118,5 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięciu pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 6 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca już od pierwszego spojrzenia modną architekturą, wytwornie zaaranżowanym wnętrzem, a także gwarancją życia na światowym poziomie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA JEDEN: taras + aneks kuchenny + salon + pomieszczenie gospodarcze + wc + korytarz + garaż + wiatrołap;
KONDYGNACJA DWA: łazienka + balkon + 4 pokoje;
KONDYGNACJA TRZY: pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia gwarantuje przyszłym najemcom najwyższy komfort (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwo. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w celach mieszkaniowych lub biznesowych dla maksymalnie ośmiu osób. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej willi do wynajmu. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15731)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl