slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Katowice (okolice)

Rezydencja do wynajmu Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na wynajem w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaprojektowana na 4 kondygnacjach w zabudowie wolno stojącej z materiałów najlepszej jakości. Wszystko to sprawia, że nowi domownicy poczują się tu niezwykle komfortowo i bezpiecznie. Cena luksusowej rezydencji do wynajmu jest adekwatna do zastanego luksusu i wynosi 4 500 zł/m-c. Duże wrażenie robi okalająca luksusową rezydencję na wynajem przepiękna działka o powierzchni 300 m2. Oferta dedykowana najbardziej wymagającym najemcom, którzy oczekują najwyższych wygód. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia tworzy 6 pokoi. Rynek wtórny. Długą listę zalet zamyka prestiżowa powierzchnia licząca 200 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajmu oczarowuje przestronnym i wykończonym w eleganckim stylu wnętrzem:
PIWNICA:
– pomieszczenie do adaptacji według potrzeb;
– łazienka z pralnią;
– pomieszczenie techniczne;
PARTER:
– sypialnia;
– pokój;
– łazienka;
– kuchnia;
PIĘTRO:
– sypialnia;
– pokój;
– salon z możliwością podziału na dwa mniejsze pokoje.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem zachwyca fantastyczną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Dla zainteresowanych istnieje możliwość wynajęcia pomieszczeń i budynków gospodarczych idealnie spełniających funkcję garażów czy magazynów wysokiego składowania. Luksusowa rezydencja do wynajęcia adresowana do zamożnych, wieloosobowych/wielopokoleniowych rodzin lub firm. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do wynajmu) proszę o kontakt mailowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1657)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl