komfortowy pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia Szczecin

Rezydencja do wynajmu Szczecin

Luksusowa rezydencja na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaprojektowana na trzech kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie z materiałów najlepszej jakości. Wszystko to sprawia, że nowi domownicy poczują się tu niezwykle komfortowo i bezpiecznie. Cena luksusowej rezydencji do wynajmu jest adekwatna do zastanego luksusu i wynosi 8,9 tys. zł/m-c. Duże wrażenie robi okalająca luksusową rezydencję na wynajem przepiękna działka o powierzchni 700 m2. Oferta dedykowana najbardziej wymagającym najemcom, którzy oczekują najwyższych wygód. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia tworzy sześć pokoi. Rynek wtórny. Długą listę zalet zamyka prestiżowa powierzchnia licząca 370 mkw.

Luksusowa rezydencja do wynajmu imponuje w pierwszej kolejności swoją atrakcyjną lokalizacją i przepięknie zagospodarowaną działką. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja na wynajem gwarantuje nowym domownikom duży stopień bezpieczeństwa i komfort (ogrzewanie podłogowe). Wnętrze oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji tworzą cztery kondygnacje:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenia rekreacyjne np. pod siłownię
KONDYGNACJA ZERO: hol + wc + gabinet + oranżeria + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA JEDEN: pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + 3 pokoje
KONDYGNACJA DWA: garderoba + łazienka + sypialnia.

Luksusowa rezydencja do wynajmu mieści się w nobilitującej lokalizacji, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja na wynajem kompletni odremontowana i zmodernizowana. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajmu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12853)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl