slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 217 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 640 tys. zł (2 949 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 149 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom nie tylko wysoki komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią przylegający do budynku garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje gustownie zaaranżowanym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pokoi:
KONDYGNACJA 1: garderoba + korytarz + łazienka + 2 balkony + 2 sypialnie;
KONDYGNACJA 0: taras + ganek + łazienka + korytarz + sypialnia + kuchnia + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia do zagospodarowania + kotłownia + warsztat.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym osobom ceniącym spokój, ciszę i lubiących obcować z naturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto pieczołowicie wypielęgnowaną, ogrodzoną działką. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto jeszcze dopisać doskonałą lokalizację w bezpiecznej, cichej, pełnej zieleni okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13820)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl