slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 206,8 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 899 tys. zł (4 347 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 18 084 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1976 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może praktycznym pomieszczeniem piwnicznym oraz imponującą działką, na której znajdziemy: wędzarnię, altanę oraz miejsce do grillowania. Zamożne osoby posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno aż trzy garaże. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień prywatności i intymności, co zawdzięcza solidnemu ogrodzeniu. We wnętrzu oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji znajdziemy m.in.: kominek z płaszczem wodnym oraz elektryczne ogrzewanie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z obligatoryjnym zakupem przynależnych dwóch sąsiadujących działek. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto estetycznie wypielęgnowaną, ogromną działką, a także fantastyczną lokalizacją pod lasem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim przestronnym i wytwornym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3575)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl