slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 155,4 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,62 mln zł (10 425 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 112 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z wyposażeniem (RTV + sprzęt do treningu na siłowni). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi otwierane na odcisk palca + antywłamaniowe rolety), a także komfortu (instalacja osmotyczna filtracji wody, ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, centralny odkurzacz). Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji (fotowoltaika).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym i efektownym oświetleniem (zmiana kolorów wnętrza ambient + sufit barisol z dodatkowym podświetleniem). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje komfortowym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
KONDYGNACJA 0:
– jadalnia;
– garaż;
– wiatrołap;
– łazienka;
– kotłownia;
– wc;
– pokój;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1:
– łazienka;
– pralnia;
– siłownia;
– gabinet;
– garderoba;
– 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje przepięknie wypielęgnowaną działką z bogatą roślinnością oraz praktycznym budynkiem gospodarczym z prądem i oświetleniem. Zamożne osoby dysponujące kilkunastoma pojazdami zainteresuje:
– 2 stanowiska w garażu;
– 8 miejsc parkingowych na działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją nowoczesnością i ekologiczną konstrukcją. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (apteki, przychodnie lekarskie, żłobki, przedszkola, szkoły). Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do Trójmiasta. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną i zieloną. Ogromnym atutem jest na pewno pobliskie, malownicze jezioro.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży uważana jest za perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnych klientom, którzy cenią luksus i harmonię z naturą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji. WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1580)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl