slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benidorm, Finestrat)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benidorm, Finestrat)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Benidorm (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 322,12 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 5,65 mln zł (17 509 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 900 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim wytwornym, estetycznie urządzonym i przestrzennym wnętrzem z dużą ilością naturalnego światła. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom zapierające dech w piersiach widoki na morze. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dopisać:
– prywatną windę;
– parking;
– basen bez krawędzi;
– antresolę;
– wewnętrzny ogród;
– strefę chill-out;
– solarium;
– taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu niebywałych atrakcji, jak np. morski park zwierząt z delfinarium, park wodny, dzika przyroda i safari, park rozrywki, plaże, centra handlowe. Okolica przypadnie do gustu również miłośnikom aktywnego wypoczynku (pola golfowe, ścieżki rowerowe, trasy do wspinaczki górskiej, kolarstwa szosowego, MTB i nurkowania). Luksusowa rezydencja znajduje się na terenie nobilitującej i malowniczo położonej między górami a morzem inwestycji o zamkniętym charakterze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Dla zainteresowanych osób, pełna specyfikacja wykorzystanych materiałów budowlanych, plany, zdjęcia, film. Dodatkowo dla wszystkich, którzy zakupią luksusową rezydencję dostępna będzie wszelka pomoc w zarządzie nieruchomością. Gwarantujemy wszelkie udogodnienia związane z zakupem luksusowej rezydencji. Każdy klient na miejscu zostanie otoczony opieką tłumacza i odebrany z lotniska. WGN serdecznie zaprasza na prezentacje ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3643)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl