zaaranżowane w bieli wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Alicante, Busot)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Alicante, Busot)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca, Alicante, Busot (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 7 098 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2020 roku, z rynku pierwotnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na jednej kondygnacji. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 200 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Powierzchnia 83 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 589 100 złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana i zaaranżowana w śródziemnomorskim designie. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– pokój dzienny
– 2 sypialnie
– 2 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z prywatnym ogrodem i miejscem parkingowym. Przyszli domownicy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych:
– jacuzzi
– basenu
– rozległych obszarów zieleni.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencji swoją ciekawą lokalizacją z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry. To idealne miejsce nie tylko na odpoczynek, ale również długie, piesze wycieczki górskie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana przez jednego z największych, hiszpańskich deweloperów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych, ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8084)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl