po lewej salon z kominkiem, po prawej kuchnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 200 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ trzech pokoi a także dostosowany do nich metraż 55 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 404 550 zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 355 zł/mkw. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Na nowych domowników czeka przepiękny basen (w częściach wspólnych), imponujący ogród oraz kompletnie wyposażone wnętrze: balkon + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Miłośnicy golfa docenią mieszczą się w pobliżu pole golfowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją lokalizacją 800 metrów od morza, a jednocześnie blisko gór. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8370)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl