slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Elche)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Elche)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Elche (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,034 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 170 m2 powierzchni posadowiona na działce 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 082 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na terenie nobilitującego kompleksu mieszkalnego z basenami. Okolica bogata w liczne atrakcje turystyczne, jak np. historyczne miasta. Amatorzy gry w golfa docenią z pewnością pobliskie pola golfowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności gustownie zaaranżowanym wnętrzem: 3 sypialnie + taras + solarium + salon + 3 łazienki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również przepięknym ogrodem i gwarancją życia na europejskim poziomie. Właściciele aut docenią zarówno garaż, jak i miejsce parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim przyszłym właścicielom wysoki stopień komfortu i bezpieczeństwa. W jej wnętrzu mamy rozprowadzoną klimatyzację. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych mieszkańców programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9329)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl