slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 626 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 12 554 655 zł (20 055 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym oraz dwoma lub trzema zadaszonymi miejscami parkingowymi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje mieszkańcom nie tylko bezpieczeństwo, lecz także prestiż, komfort i wygodę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim nowoczesnym i wytwornym wnętrzem, gdzie mamy: 3 łazienki + 3 sypialnie + prywatny basen + prywatny ogród + taras + kuchnię + jadalnię + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto urzekającą lokalizacją w nobilitującej dzielnicy mieszkalnej.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-60304)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl