slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (30 839 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 10 333 m2, a także ciekawa cena 8 573 359 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 278 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym nieustannie czuwają kamery oraz system alarmowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje otwartym projektem wnętrza, który gwarantuje relaks i dużą przestrzeń. W poczet zalet koniecznie należy dodać fantastyczny taras, a także słoneczne, widne i jasne wnętrze. Z okien oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji podziwiać można niezapominane widoki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łączy współczesną architekturę z eleganckimi, nowoczesnymi wnętrzami i inteligentnymi, otwartymi układami. Na koniec warto dopisać unikatową lokalizację, bowiem oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja znajduje się na terenie elitarnego osiedla przy polu golfowym.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-310)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl