slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (La Cala Golf)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (La Cala Golf)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w La Cala Golf (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 15 866 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 23 298 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 334 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na jednej, komfortowej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 7 781 624 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym i nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 1:
– 2 tarasy;
– garderoba;
– 2 łazienki;
– 2 sypialnie;
KONDYGNACJA 0:
– łazienka;
– 2 sypialnie gościnne;
– wc dla gości;
– kuchnia;
– pokój dzienny;
KONDYGNACJA -1:
– siłownia / kino domowe / przyziemie z winami;
– łazienka;
– sypialnia dla gości;
– pralnia.
Właściciele aut docenią dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ogromnymi oknami, przez które wpada do wnętrza dużo hiszpańskiego, gorącego słońca. Z okien roztaczają się niezapominane widoki na morze oraz zielone wzgórza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto urzekającą działką, która zapewnia intymność i prywatność. Blisko na plażę (dziesięć minut spacerem). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może znakomitą lokalizacją na szczycie wzgórza, w jednej z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych okolicy na Costa del Sol.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-202)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl