slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Marbella)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Marbella (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 1 050 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 28 050 040 zł (26 714 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 21 689 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją malowniczą lokalizacją w pobliżu nie tylko niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, ale również rozległych terenów zielonych, spacerowych alei, a także terenów rekreacyjnych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje swoim domownikom niezapominane widoki z okien na okolicę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa (całodobowa ochrona) i komfortu (basen, ogród, strefa relaksu, weranda, taras, patio).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto nowoczesnym projektem wnętrza, imponującą działką i koncepcją ogrodu rodem z XXI wieku. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży należy dodać elitarną lokalizację na terenie nobilitującej, zamkniętej inwestycji apartamentowej.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-150)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl