slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Inowrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Inowrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Inowrocławia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 199,95 m2, a także ciekawą ceną 795 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2012 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 843 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 976 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów i starannie odremontowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI: nieużytkową powierzchnię strychową;
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI: jadalnię + salon + taras + 2 kuchnie + garderobę + 2 sypialnie + hol + pokój + wc + łazienkę + kotłownię + wiatrołap + 2-stanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom życie na imponującym poziomie w otoczeniu wygód i udogodnień (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje m.in.:
– umeblowanie kuchni;
– sprzęt AGD;
– urządzenia garderoby.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie urządzonym, wytwornym i wysublimowanym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa urzekającą lokalizacją w bezpiecznej, spokojnej i cichej okolicy. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu. Wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4824)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl