slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Jelenia Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Jelenia Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Jeleniej Góry (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 140 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 339 000 zł (2 421 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 600 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 2 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją przepiękną, malowniczą lokalizacją przy płynącym strumyku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje ponadto starannie wypielęgnowaną, w pełni ogrodzoną działką z obfitą roślinnością. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym klientom, którzy cenią prywatność, bliskość terenów zielonych oraz sportowy tryb życia. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze / kotłownia + korytarz + spiżarnia + garaż;
KONDYGNACJA 0: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + korytarz/przedpokój + taras;
KONDYGNACJA 1: powierzchnia poddasza, strych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13794)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl