wytworny przedpokój w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice

Rezydencja na sprzedaż Katowice

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 510 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,2 mln zł (6 275 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem dziesięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa perfekcyjnie utrzymaną działką z systemem nawadniania i obiektami małej architektury. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom poczucie bezpieczeństwa (system ochrony z alarmem i monitoringiem) i komfortu (klimatyzacja). Na działce znajdziemy zaprojektowany w angielskim stylu ogród zimowy oraz kominek.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 4 łazienki (w większości z jacuzzi) + jadalnia + 10 pokoi (w większości z garderobami) + kuchnia + 2 kuchnie + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana w prowansalskim stylu. Kolejną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest na pewno jej nobilitująca lokalizacja na tyłach Parku Chorzowskiego, na Plantach Śląskich.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-550)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl