nowoczesny pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kwidzyn

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Wygodny metraż 138 mkw. łącznie z ogromną działką 801 mkw. i atrakcyjną ceną 699 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 5 065 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– przedpokój
– kuchnia
– pokój
– łazienka z wc
– pokój dzienny
– taras
– garaż
– kotłownia
PIĘTRO:
– 2 pokoje
– łazienka
– wc
– korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z przepięknym ogrodem, gdzie stoi drewniany budynek gospodarczy doskonały do przechowywania narzędzi. Dodatkowo dzięki zamontowanym drzwiom typu wrota w budynku można również zaparkować samochód. W ogrodzie znajdziemy liczne rośliny rabatowe, krzewy, drzewa i inną dopasowaną do siebie roślinność. Wokół cisza i spokój. Na amatorów aktywnego wypoczynku czeka mały las ze ścieżkami rowerowymi.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz w uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5079)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl