zbliżenie na kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kwidzyn

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 200 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 999 000 zł (4 995 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 688 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 6 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym dzięki znajdującemu się na terenie posesji budynkowi gospodarczemu (warsztat). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana osobom, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– 5 pokoi
– 2 łazienki
– wc
– 2 garderoby
– przedpokój
– pomieszczenie gospodarcze
– balkon
– pomieszczenia piwniczne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może doskonałą funkcjonalnością oraz dużą ilością naturalnego światła. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. instalacja fotowoltaiczna znanej marki, przydomowa, hybrydowa oczyszczalnia ścieków itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (monitoring). Do długiej listy zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto dodać również pięknie zagospodarowany i zadbany ogród z oczkiem wodnym. Rosną tu liczne rośliny, krzewy, drzewa oraz inna dopasowana do siebie roślinność.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także imponującą lokalizacją w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Nieopodal znajdziemy piękne jezioro. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5298)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl