kameralny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 296 zł/m2) i adresowana do jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest utrzymana i wypielęgnowana działka o powierzchni 1 150 m2, oraz ciekawa cena 890 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2001 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 270 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano siedem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym przyszłym właścicielom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM:
– 2 pokoje
– taras
– jadalnia
– kuchnia
– salon
– łazienka
– wc
– kotłownia
– garaż
WYŻSZY POZIOM:
– 4 garderoby
– łazienka
– hol
– 4 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w nowoczesnym stylu z imponującym oświetleniem LED-owym. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników luksusowej rezydencji na sprzedaż jest nowoczesna instalacja alarmowa i solidne, antywłamaniowe szyby. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom również ogromne poczucie komfortu dzięki zamontowanej klimatyzacji. Na osobną uwagę zasługuje starannie zadbany i wypielęgnowany ogród z automatycznym nawadnianiem. Właścicieli aut na pewno ucieszy drugi garaż z pomieszczeniem gospodarczym.

Serdecznie zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2532)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl