slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 165 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 850 tys. zł (5 152 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 010 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2001 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i cichą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem, gdzie można odpocząć po całym dniu pracy w otoczeniu zieleni. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: KONDYGNACJA 0: przedpokój + hall + wejściowy + garaż + kotłownia + pokój + łazienka z wc + kuchnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: przedpokój + 2 łazienki z wc + 3 sypialni
KONDYGNACJA 2: suszarnia + pralnia + garderoba.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201 – 3113)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl