minimalistyczna aranżacja wnętrza luksusowej rezydencji do sprzedaży Leszno

Rezydencja na sprzedaż Leszno

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Lesznie (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3 573 zł/mkw. Starannie zadbana działka o pow. 806 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 445 tys. złotych, wygodny metraż 124, 56 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Rodziny posiadające samochód zainteresują na pewno dwa miejsca parkingowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją nowoczesną bryłą i aranżacją. Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zaaranżowane na 2 poziomach:
POZIOM 0: wc + salon + aneks kuchenny + taras + pomieszczenie gospodarcze + pralnia + przedsionek
POZIOM 1: wc + sypialnia + 3 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana młodemu małżeństwu z dzieckiem albo parze emerytów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa znakomitą lokalizacją w pobliżu szkół, obiektów sportowych, gabinetów lekarskich, sklepów itp.

Załączone zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż przedstawiają przykładową aranżację, dzięki czemu, gdy zdecydujesz się na zakup, możesz wykończyć ją w podobnym designie. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-232)

Kontakt:
e-mail: a.lorenz@wgn.pl