utrzymany w białych kolorach salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2017 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 286 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,2 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 227,02 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 978 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa elegancją, bogatym wnętrzem, prestiżem i nowoczesnymi rozwiązaniami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest podpiwniczona i posiada pomieszczenia strychowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w znakomitej lokalizacji. Blisko stąd do sklepów, żłobków, szkół i obiektów kultu religijnego. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NISZY POZIOM: łazienka + kotłownia + 3 sypialnie + spiżarnia
ŚRODKOWY POZIOM / STREFA DZIENNA: aneks kuchenny + łazienka + spiżarnia + salon + taras + komunikacja
WYŻSZY POZIOM: / STREFA GOSPODARCZA: garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym mieszkańcom duże poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe, centralny odkurzacz) oraz wysoki stopień bezpieczeństwa. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1099)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl