slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 978 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 286 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 227,02 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2017 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,2 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca wytwornością, zadbanym wnętrzem, prestiżem oraz zastosowaniem licznych nowoczesnych rozwiązań. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada funkcjonalne podpiwniczenie oraz pomieszczenia strychowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w korzystnej lokalizacji (żłobki, obiekty kultu religijnego, sklepy, szkoły). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: kotłownia + łazienka + spiżarnia + 3 sypialnie
KONDYGNACJA ZERO / STREFA DZIENNA: łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + spiżarnia + komunikacja + taras
STREFA GOSPODARCZA: garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe, centralny odkurzacz) i bezpieczeństwa. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1099)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl