przestronne i słoneczne wnętrze salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

Luksusowa rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 269 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 260 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2004 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 590 tysięcy złotych, wygodny metraż 260 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca przepięknie utrzymanym i starannie wypielęgnowanym ogrodem z placem zabaw, licznymi drzewami i krzewami ozdobnymi oraz ścieżkami spacerowymi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji, dzięki m.in instalacji solarnej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z całkowitym wyposażeniem. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + kuchnia + łazienka + ganek + wiatrołap + sauna + jadalnia
KONDYGNACJA 1: taras + 3 sypialnie + łazienka
UŻYTKOWE PODDASZE: strefa wypoczynkowa + pracownia.

Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest z pewnością indywidualnie przygotowany przez architekta wnętrz projekt. Projekt jest bardzo funkcjonalnie i doskonale dopracowany. Nacisk położono w nim na odtworzenie klimatu oryginalnego kurpiowskiego dworu. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także malownicza lokalizacja w pobliżu trzech słynnych jezior z plażą i pomostami. Wokół lasy, cisza i spokój.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3536)

Kontakt:
e-mail: haraburda@wgn.pl