widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży na Mazurach

Rezydencja na sprzedaż na Mazurach

Luksusowa rezydencja o powierzchni 186 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 650 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wykończona w niecodziennie wysokim standardzie, z ogrzewaniem podłogowym oraz wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, jak np. solary słoneczne. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wraz z ujętą już w cenie zabudową kuchenną.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji:
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka + kuchnia + pokój + jadalnia
KONDYGNACJA 1: garderoba + 3 pokoje + łazienka
KONDYGNACJA2: otwarta przestrzeń do adaptacji.

Luksusowa rezydencja znajduje się na dużej, bo liczącej 546 metrów kwadratowych działce. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja przeszła generalny remont i modernizację w 2008 roku. Pomagamy przy formalnościach związanych z zakupem luksusowej rezydencji. Zapraszamy do oglądania luksusowej rezydencji.

Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika licencja nr 7239. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (102-2330)

Kontakt:
Tel. +48 89 527 38 33
Tel. +48 533 342 133