wnętrze salonu w stylu klasycznym w luksusowej rezydencji do sprzedaży na Mazurach

Rezydencja na sprzedaż na Mazurach

Luksusowa rezydencja o powierzchni 255 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 799 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia oraz materiałami najlepszego gatunku. Luksusowa rezydencja przygotowana do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia przez nich jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Przy ekskluzywnej rezydencji mieści się budynek garażowo-mieszkalny.

Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: łazienka z wc + kuchnia + kotłownia + spiżarnia + suszarnia + jadalnia + pralnia
KONDYGNACJA 0: klatka schodowa + wiatrołap + łazienka z jacuzzi + garderoba + jadalnia + taras + salon
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + łazienka + 2 tarasy + 3 balkony.

Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią połączenia wygody miejskiego życia z sielankowym, wiejskim klimatem. Atutem luksusowej rezydencji jest znajdujący się za nią przepiękny sad z jabłoniami, śliwami oraz krzewami malin, gdzie można zrelaksować się po dniu pracy. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1979 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 217 metrów kwadratowych. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kupuj bezpiecznie za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika – nr licencji zawodowej: 18950.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej. (079-2061)

Kontakt:
e-mail: a.brodowska@wgn.pl
Tel. +48 87 520 26 12
Tel. +48 533 533 072