slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 209 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,85 mln zł (8 852 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 525 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoją doskonałą lokalizacją zarówno w otoczeniu przepięknej przyrody, jak i bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Mamy tutaj ośrodki zdrowia, punkty usługowe, obiekty kultu religijnego, markety, szkoły, punkty usługowe etc. Warto podkreślić, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd zarówno do Poznania, jak i drogi ekspresowej S11 czy autostrady A2. Okolica spodoba się miłośnikom ruchu na świeżym powietrzu ze względu na pobliski: sztuczny stok narciarski, jeziora, lasy, stajnie konne, ścieżki rowerowe etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim właścicielom zarówno najwyższy standard, jak i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się m.in. ogrzewanie podłogowe + światłowód, natomiast bezpieczeństwo zapewnia domofon. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka urządzonym w wytwornym stylu wnętrzem z przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + 2-dwustanowiskowy + garaż + schowek + łazienka/toaleta + gabinet + jadalnia + pokój dzienny + kuchnia + hall + taras + wiatrołap;
PIĘTRO: balkon + pomieszczenie gospodarcze + 3 sypialnia + 2 łazienki + hall.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje starannie wypielęgnowanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (074-1)

Kontakt:
e-mail: poznan5@wgn.pl