slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 250 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 350 000 zł (5 400 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 902 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1955 roku z funkcjonalnym układem 6 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa ciekawym zimowym ogrodem, a także gustownie zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: pralnia + kotłownia + komunikacja + suszarnia + garaż + dodatkowe pomieszczenie + pomieszczenie piwniczne;
KONDYGNACJA 0: pokój jadalny + pokój dzienny + sypialnia + korytarz + łazienka z wc + klatka schodowa + kuchnia;
PODDASZE: kuchnia + salon + 2 pokoje + jadalnia + garderoba + łazienka + klatka schodowa + korytarz.
Właściciele aut z pewnością docenią murowany, 2-kondygnacyjny garaż.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu (klimatyzacja + światłowód). Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje dużym potencjałem z opcją prowadzenia dochodowego biznesu (nobilitująca siedziba firmy). Do niewątpliwych atutów tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać zadbaną działkę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje fantastyczną lokalizacją na zadbanym i bezpiecznym osiedlu willowym w centrum. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do najpotrzebniejszych w codziennym życiu: przedszkoli, szkół, terenów rekreacyjnych, parków, sklepów, centr handlowych, marketów, dyskontów popularnych sieci, punktów usługowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przestronnym, klimatycznym i estetycznie urządzonym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz zachęcamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-746)

Kontakt:
e-mail: i.kolusniewska@wgn.pl