kameralna jadalnia i salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Rawicz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Rawicz (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Rawicza (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 205 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 980 tys. zł (4 780 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 237 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szkół, centr handlowych itp. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: garaż + 2 wc + zaplecze kuchenne + sala sprzedażowa
KONDYGNACJA 1: hol + gabinet/siłownia + wc + garderoba + pokój dzienny + kuchnia
KONDYGNACJA 2: miejsce wypoczynkowe + hol + wc + łazienka + 2 balkony + 3 sypialnie.
Ogromne wrażenie estetyczne robią tu efektownie podświetlane sufity.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, dzięki monitoringowi i instalacji alarmowej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży świetnie nadaje się również na prowadzenie w niej działalności gospodarczej (lokal użytkowy).

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3752)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl