nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Starogard Gdański

Rezydencja na sprzedaż Starogard Gdański

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Starogardzie Gdańskim (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 739 000 zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 2 772 zł/m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej pochodzi z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 266,6 m2 na okazałej działce liczącej 852 m2. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 4 pokoi rozłożonych na 1 kondygnacji. Rok budowy – 2006. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe (marmury) i europejski poziom życia, jakie ona gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim przestronnym, komfortowym i słonecznym wnętrzem. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią garaż. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– wc
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
– łazienka z wc
– 3 sypialnie
– garderoba
– korytarza
– toaleta.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki rozprowadzonej instalacji alarmowej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, jak na przykład instalacja fotowoltaiczna, ogrzewanie podłogowe, brama garażowa otwierana na pilota. Na osobną uwagę zasługuje na pewno przepięknie zadbany ogród zapewniający bezpośredni kontakt z naturą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. W okolicy piękne krajobrazy, wspaniałe tereny do turystyki pieszej i rowerowej. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5126)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn@wgn.pl