widok od strony ulicy na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży w Bolesławcu

Rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 250 metrów kwadratowych w Bolesławcu (dolnośląskie) za 499 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Dwie największe zalety ekskluzywnej rezydencji to bez wątpienia wysoki standard oraz znakomita lokalizacja. Wysoki komfort użytkowania luksusowej rezydencji to zasługa również przynależnego basenu, w którym można się zrelaksować po ciężkim dniu. Na uwagę zasługuje również przepięknie wypielęgnowany i zadbany ogród.

Luksusowa rezydencja wykończona została przy pomocy jedynie najlepszych surowców i materiałów (marmur, naturalny dąb). Ekskluzywna rezydencja ogrzewana jest gazowo. Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą:
na PARTERZE: salon + poczekalnia + balkon + gabinet + jadalnia + 2 wc + kuchnia
na PÓŁPIĘTRZE: pokój wypoczynkowy
na PIĘTRZE: 2 pokoje + łazienka
na DRUGIM PÓŁPIĘTRZE: pokój
na PIĘTRZE 2: garderoba + balkon.

Luksusowa rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, luksus, wygodę oraz dużą przestrzeń. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 550 metrów kwadratowych. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-9506)

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 723 855 444