front oraz wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży w Dubaju

Rezydencja na sprzedaż w Dubaju

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 189 metrów kwadratowych w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) za 2,635 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja wyróżnia się niezwykle prestiżową lokalizacją, na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej z basenami i pięknymi ogrodami.

Ekskluzywna rezydencja wykończona na światowym poziomie z klimatyzacją. Do luksusowej rezydencji przynależą aż dwa miejsca parkingowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji przedstawia się następująco: 3 sypialnie + aneks kuchenny + łazienka + salonu.

Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Działa liczy 250 metrów kwadratowych powierzchni. Na państwa życzenie nasz partner może zająć się wynajmem luksusowej rezydencji (po indywidualnych ustaleniach). Co więcej, istnieje gwarancja stałej kwoty z najmu niezależnie od tego czy ekskluzywna rezydencja będzie wynajęta, czy też nie.

Zapewniamy w Dubaju opiekuna mówiącego w języku polskim. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. (048-3095)

Kontakt:
Tel. +48 32 622 72 03