front luksusowej rezydencji do sprzedaży w Kwidzynie

Rezydencja na sprzedaż w Kwidzynie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 220 metrów kwadratowych w Kwidzynie (pomorskie) za 480 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja o bardzo dużym potencjale z możliwością zamieszkania oraz pracowania pod jednym dachem. Jest to możliwe dzięki opcji dokupienia sąsiedniej, niezabudowanej działki, na której można prowadzić działalność gospodarczą.

Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji otwiera malownicza, atrakcyjna lokalizacja z pięknymi krajobrazami i wspaniałymi terenami do turystyki. To miejsce w którym człowiek zapomni o stresie i trudnościach życia codziennego, a zatraci się w różnorodnym świecie przyrody. Dużym atutem luksusowej rezydencji jest również przepięknie zadbana działka obsadzona drzewami, tujami i różnorodnymi krzewami. W ogrodzie znajduje się również duża wiata na 14 osób oraz miejsce na narzędzia do pielęgnacji ogrodu. W bryle ekskluzywnej rezydencji znajduje się garaż.

Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą: przedsionek + wc + korytarz + łazienka z wc + kotłownia + garderoba + salon + sypialnie + jadalnia + spiżarnia + kuchnia + balkon. Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji. Luksusowa rezydencja objęta została słynnym i cieszącym się popularnością wśród kupujących programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że pośrednik wynagradzany jest tylko przez stronę sprzedającą.

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2003 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 700 metrów kwadratowych powierzchni. W razie jakichkolwiek pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3712)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85