widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Chrzanowa

Luksusowa rezydencja o powierzchni 283 metrów kwadratowych w okolicach Chrzanowa (małopolskie) za 620 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena ekskluzywnej rezydencji do indywidualnej negocjacji. Ekskluzywna rezydencja ogrzewana centralnie, gazowo przy wykorzystaniu dwufunkcyjnego pieca. Mocnym punktem luksusowej rezydencji jest zapierający dech w piersiach widok, jaki rozpościera się z okien na Babią Górę oraz panoramę okolic.

Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: pralnia/sauna + kotłownia
KONDYGNACJA 0: salon + wiatrołap + jadalnia + wc + taras + hall + kuchnia
KONDYGNACJA 1: przedpokój + łazienka + 4 sypialnie + balkon + garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2005 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 300 metrów kwadratowych powierzchni. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. (048-4034)

Kontakt:
Tel. +48 32 622 72 03
Tel. +48 798 908 800