nowoczesny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Inowrocławia

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Inowrocławia

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 186 metrów kwadratowych w okolicach Inowrocławia (kujawsko-pomorskie) za 570 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja dedykowana najbardziej wymagającym klientom, w szczególności rodzinom z dziećmi (na działce mieści się plac zabaw). Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim mieszkańców duże poczucie bezpieczeństwa dzięki antywłamaniowym drzwiom oraz wideofonowi.

Luksusowa rezydencja wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak na przykład rekuperacja czy ogrzewanie podłogowe, co w znaczącym stopniu zwiększa komfort użytkowania dla domowników. Ekskluzywna rezydencja posiada dwa garaże, z których jednej znajduje się w bryle budynku, a drugi obok. Ponadto luksusowa rezydencja posiada prywatną oczyszczalnię. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: salon + wiatrołap + taras + garaż + gabinet + pralnia/kotłownia + kuchnia + łazienka + hall
KONDYGNACJA 1: sypialnia + garderoba + łazienka + 3 pokoje + korytarz.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2007 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 400 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja mieści się w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Zapraszamy na prezentacje luksusowej rezydencji. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu. (037-1407)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl
Tel. +48 52 318 79 38
Tel. +48 660 511 590