stylowe wnętrze luksusowej rezydencji w okolicach Kalisza na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 125 metrów kwadratowych w okolicach Kalisza (wielkopolskie) za 330 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Ekskluzywna rezydencja objęta programem „Kupujący nie płaci prowizji”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnym miejscu, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej oraz przepięknie zadbana i wypielęgnowana działka obsadzona liczną zielenią niską to kolejne dwa mocne atuty tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Ponadto na działce znajduje się duży, murowany garaż z pomieszczeniem gospodarczym.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1: kuchnia + pomieszczenia gospodarcze + kotłownia
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + wiatrołap + łazienka + przedpokój + kuchnia
KONDYGNACJA 1: korytarz + 3 sypialnie.

Wszystkie pomieszczenia luksusowej rezydencji wykończone zostały w najwyższym standardzie i przy wykorzystaniu materiałów najlepszej klasy. Ekskluzywna rezydencja przygotowana do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1975 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 800 metrów kwadratowych. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ Expert wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. (020-8547)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl
Tel. +48 62 738 11 44
Tel. +48 601 829 510