front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Kwidzyna

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Kwidzyna

Luksusowa rezydencja o powierzchni 212 metrów kwadratowych w okolicach Kwidzyna (pomorskie) za 1,299 mln złotych na sprzedaż.

Ekskluzywna rezydencja dedykowana najbardziej wymagającym klientom, dla których priorytetem jest luksus, komfort, prestiż oraz najlepszego gatunku materiały wykończeniowe.

Luksusowa rezydencja wyróżnia się znakomitą, malowniczą lokalizacją w niedalekiej odległości od krystalicznie czystego jeziora. Wokół cisza i spokój. Na uwagę zasługuje również wypielęgnowana i zadbana działka oraz zapierający dech w piersiach widok, jakie rozpościera się na dolinę jeziora. Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może nowoczesnym wnętrzem zaaranżowanym i urządzonym w nowoczesnym stylu.

Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + garaż + gabinet + kotłownia + pokój dzienny + łazienka + jadalnia + taras + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + 3 balkony + łazienka + garderoba.
Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem.

Luksusowa rezydencja objęta została programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że pośrednik wynagradzany jest wyłącznie przez stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do prowadzenia się przyszłych właścicieli. Luksusowa rezydencja poddana do użytku w 2010 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 4 229 metrów kwadratowych. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3997)

Kontakt:
Tel. +48 665 660 630
Tel. +48 603 705 585
Tel. +48 782 212 020
Tel. +48 55 277 65 09