stylowe wnętrze salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż w okolicach Łodzi

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 114,5 metrów kwadratowych w okolicach Łodzi (łódzkie) za 590 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja wyróżnia się na tle konkurencji bardzo wysokim standardem wykończenia, najlepszymi jakościowo materiałami i surowcami oraz nowoczesnym designem. W cenie ekskluzywnej rezydencji ujęto już zabudowę mebli kuchennych oraz zabudowany sprzęt AGD. Luksusowa rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa, a to dzięki rozbudowanej instalacji alarmowej z kamerami.

Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: hol + sypialnia + jadalnia + gabinet + kuchnia + łazienka + spiżarnia + wc
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + garderoba + łazienka + gabinet + strefa rekreacyjna

Luksusowa rezydencja dedykowana osobom, które szukają komfortu, bezpieczeństwa oraz bliskości centrum. Ekskluzywna rezydencja wybudowana i wykończona została z materiałów najlepszego gatunku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na 2 000 metrów kwadratowych powierzchni. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji kupna/sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011). Staramy się, aby informacja dotycząca ekskluzywna rezydencja była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis luksusowej rezydencji zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin ekskluzywnej rezydencji oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC. (111-2078)

Kontakt:
Tel. +48 43 827 50 50
Tel. +48 502 66 60 60