przestronny salon w luksusowej rezydencji w okolicach Szczecina na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 262 metrów kwadratowych w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 560 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja gwarantuje swoim mieszkańców duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa dzięki zaawansowanej instalacji alarmowej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji wykończone przy pomocy dobrej jakości surowców i materiałów. Na uwagę zasługują wstawione okna połaciowe popularnego i uznanego producenta.

Kupujący ekskluzywną rezydencję zwolniony jest z 2% PCC. Luksusowa rezydencja dedykowana do zamieszkania przez dużą rodzinę. Na osobną uwagę zasługuje atrakcyjna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja znajduje się w atrakcyjnym punkcie z szybkim dojazdem do centrum. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2015 roku. Działka lizy 495 metrów kwadratowych powierzchni.

Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji. Każdy zainteresowany zakupem luksusowej rezydencji za pośrednictwem WGN ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z okolicach 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji. (170-540)

Kontakt:
e-mail: maciej.brzozowski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 531 570 780