na zdjęciu ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Warszawy

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Warszawy

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 300 metrów kwadratowych w okolicach Warszawy (mazowieckie) za 1,6 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja o niespotykanie wysokim standardzie wyposażona w szereg nowoczesnych rozwiązań, jak na przykład alternatywne zasilanie z agregatu, antywłamaniowe rolety chowane w mur z oddzielnym sterowaniem, centralny odkurzacz, ogrzewanie podłogowe czy rozmieszczone na suficie czujniki gazu. Ponadto przy wykańczaniu ekskluzywnej rezydencji korzystano wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów: gresu, dębu etc.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji:
KONDYGNACJA -1: siłownia + garderoba + pralnia + pomieszczenie techniczne + suszarnia + łazienka
KONDYGNACJA 0: salon + wiatrołap + gabinet + hall + kuchnia + łazienka + jadalnia
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + hall + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja wykończona tylko najlepszej klasy materiałami i surowcami, jak marmur, drewno etc. Luksusowa rezydencja posiada zainstalowany centralny system audio, niezależny dla każdego pomieszczenia. Na osobną uwagę zasługuje przepięknie zaprojektowany ogród z wielosekcyjnym nawadnianiem, pełną automatyką i oczkiem wodnym z kaskadą, altaną oraz punktowym oświetleniem. W ogrodzie znajduje się duża różnorodność drzew i krzewów. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2008 roku. Zabudowa rezydencjalna. Działka liczy 2 000 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym programem „Kup bez prowizji”.

Chętnie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji kupna/sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji oferujemy obsługę formalnoprawną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (180-245)

Kontakt:
Tel. +48 691 24 41 41
e-mail: e.plocinska@wgn.pl