wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Warszawy

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Warszawy

Luksusowa rezydencja o powierzchni 240 metrów kwadratowych w okolicach Warszawy (mazowieckie) za 690 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja z przepięknie zadbaną i wypielęgnowaną działką, na której znajduje się oczko wodne oraz drewniana altana. Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1:
– łazienka/kuchnia
– garaż jednostanowiskowy
– pralnia
– pomieszczenie gospodarcze
KONDYGNACJA 0:
– wiatrołap
– łazienka
– hall
– 2 sypialnie
– kuchnia
– salon
KONDYGNACJA 1:
– pokój
– łazienka
– balkon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– gabinet

Kolejnym atutem luksusowej rezydencji jest jej atrakcyjna lokalizacja nieopodal Warszawy i autostrady. Zapewnia to szybki i łatwy dojazd do wszystkich niezbędnych instytucji, szkół, sklepów, WKD, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu ciszy i przestrzeni. Ekskluzywna rezydencja wykończona w bardzo wysokim standardzie i nowoczesnym stylu. Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym wśród klientów programem „Kup bez prowizji”.

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1974 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 691 metrów kwadratowych. Skutecznie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji kupna/sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji oferujemy obsługę formalnoprawną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (180-342)

Kontakt:
e-mail: e.plocinska@wgn.pl
Tel. +48 691 244 141
Tel. +48 22 723 02 85