stylowe wnętrze ekskluzywnego salonu w luksusowej rezydencji w okolicy Sieradza na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Sieradza

Luksusowa rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w okolicy Sieradza (łódzkie) za 990 tysięcy złotych na sprzedaż.
Największym atutem ekskluzywnej rezydencji jest jej ogromny potencjał, gdyż może być ona wykorzystywana nie tylko do zamieszkania, ale również na działalność komercyjną, jak np. biuro albo usługi. Kolejnym atutem jest na pewno znajdujący się obok luksusowej rezydencji duży, 20-arowy staw rybny z karpiami, linami, karasiami, sumami, szczupakami i węgorzami. Ponadto ekskluzywna rezydencja poszczycić się może niezwykle luksusowym wnętrzem wykończonym z najlepszych gatunkowo materiałów.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: salon + taras + jadalnia + wc + spiżarnia + łazienka + 2 sypialnie
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wraz z kompletnym umeblowaniem. Stan idealny. Wnętrze luksusowej rezydencji urządzone niezwykle gustownie, w wyczuciem dobrego smaku i naszpikowane nowoczesnymi technologiami, jak np. centralny odkurzacz czy automatycznie sterowane rolety zewnętrzne. Obok ekskluzywnej rezydencji znajduje się drugi budynek, w skład którego wchodzą dwie kondygnacja:
KONDYGNACJA 0: aneks kuchenny + wc
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + łazienka z wc

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2017 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 80 000 metrów kwadratowych. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Jesteśmy tu dla Ciebie. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).

Staramy się, aby informacja dotycząca luksusowej rezydencji była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzono na podstawie oględzin ekskluzywnej rezydencji oraz informacji uzyskanych od właściciela – może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC. (111-2053)

Kontakt:
Tel. +48 43 827 50 50
Tel. +48 502 66 60 60