stylowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Sieradzu

Rezydencja na sprzedaż w Sieradzu

Luksusowa rezydencja o powierzchni 220 metrów kwadratowych w Sieradzu (łódzkie) za 549 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wykończona w najwyższym standardzie przy użyciu najlepszej klasy materiałów. Luksusowa rezydencja poszczycić się może przepięknie wypielęgnowaną działką z dużą ilością nasadzeń drzew i krzewów. Działka funkcjonalnie zagospodarowana z wydzielonym miejscem na ognisko, murowany grill, oczko wodne itp.

Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki rozprowadzonej instalacji alarmowej. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1: siłowania + 3 pomieszczenia
KONDYGNACJA 0: salon + korytarz + jadalnia + łazienka z wc + gabinet + kuchnia
KONDYGNACJA 1: open space + łazienka z wc + 3 sypialnie + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja dedykowana najbardziej wymagającym klientom, w szczególności zaś tym, którzy chcieliby prowadzić tu działalność gospodarczą. Luksusowa rezydencja w zabudowie wolno stojącej. Działka rozciąga się na powierzchni 1 234 metrów kwadratowych. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji kupna/sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).

Staramy się, aby informacja dotycząca luksusowej rezydencji była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin ekskluzywnej rezydencji oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC. (111-1206)

Kontakt:
Tel. +48 43 827 50 50
Tel. +48 502 66 60 60