komfortowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Suwałkach

Rezydencja na sprzedaż w Suwałkach

Luksusowa rezydencja o powierzchni 130 metrów kwadratowych w Suwałkach (podlaskie) za 459 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Luksusowa rezydencja urzeka przepięknie zadbaną i wypielęgnowaną działką, na której znajdziemy wiele nasadzeń drzew oraz krzewów ozdobnych. Na działce zamontowano automatyczny system oświetlenia, co w znaczącym stopniu podnosi jej walory estetyczne.

Ekskluzywna rezydencja ogrzewana jest przy pomocy centralnego pieca zasilanego olejem opałowym. Warto w tym miejscu nadmienić, że luksusowa rezydencja posiada opcję podłączenia do sieci gazu ziemnego. Rozkład pokoi i pomieszczeń ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: salon + klatka schodowa + kuchnia + korytarz + łazienka
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + łazienka
KONDYGNACJA 2: poddasze

Luksusowa rezydencja w bardzo wysokim standardzie wykończona przy pomocy materiałów najlepszego sortu. Ekskluzywna rezydencja gotowa do natychmiastowego zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2011 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 422 metrów kwadratowych. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji. Gwarancja bezpiecznej transakcji. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (144-722)

Kontakt:
e-mail: jrydzewska@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 537 580 706