wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Wiśle

Rezydencja na sprzedaż w Wiśle

Luksusowa rezydencja o powierzchni 300 metrów kwadratowych w Wiśle (śląskie) za 1,1 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może niebywale atrakcyjną i malowniczą lokalizacją w otoczeniu lasów i gór. Nieopodal znajduje się słynny wyciąg narciarski. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: hol + 3 łazienki + salon + 3 pokoje + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze
KONDYGNACJA 1: pokój + taras + łazienka + łazienka + salon + kuchnia + sypialnia
KONDYGNACJA 2: 3 pokoje + 3 łazienki.

Luksusowa rezydencja znakomicie nadaje się również na prowadzenie działalności gospodarczej (26 osób miejsc noclegowych). Ekskluzywna rezydencja przygotowana do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2000 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 100 metrów kwadratowych. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25149)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931