przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Wiśle

Rezydencja na sprzedaż w Wiśle

Luksusowa rezydencja o powierzchni 350 metrów kwadratowych w Wiśle (śląskie) za 970 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja po kapitalnym remoncie wykończona w najwyższym standardzie przy użyciu jedynie materiałów najlepszej klasy. Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: garaż + łazienka + przedpokój + salon + pomieszczenie gospodarcze + pokój + kotłownia + kuchnia
KONDYGNACJA 1: hol + taras + apartament dwupokojowy z łazienką i aneksem kuchennym + pokój + łazienka + aneks kuchenny
KONDYGNACJA 2: 2 apartamenty z łazienkami i aneksami + hol.

Kolejnym atutem ekskluzywnej rezydencji jest na pewno jej malownicza lokalizacja w dolinie, przy lesie. Ze względu na dużą powierzchnię oraz wspominaną atrakcyjną lokalizację luksusowa rezydencja znakomicie nadaje się również na prowadzenie w niej działalności komercyjnej, na przykład niewielkiego pensjonatu. Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, gotowa do zamieszkania bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja znajduje się na 1160-metrowej działce. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25136)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931