widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 234,4 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,49 mln zł (6 357 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 7008 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoim przepięknym ogrodem z dużym stawem. Właścicieli aut na pewno ucieszy duży, 2-stanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom szukającym spokoju i ciszy, a także pragnącym przebywać w otoczeniu zieleni. Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
STREFA DZIENNA: kuchnia + wc + jadalnia + pralnia + taras + spiżarnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap
STREFA NOCNA: 4 sypialnie + garderoba + łazienka
STREFA GOSPODARCZA: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + garaż
STREFA PODDASZA: nieużytkowa przestrzeń o funkcjach gospodarczych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi ogrzewanie podłogowe. Zapraszam serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16154)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl